Умови вступу до гімназії-інтернату “Дитяча інженерна академія”

 1. Подати заявку на участь у конкурсному відборі має право будь-яка дитина з будь-якого регіону України, за умови, що такі діти не мають у табелі успішності оцінок нижче 4 балів(згідно з п. 2.10 Правил конкурсного приймання дітей до гімназії-інтернату).
 2. Право першочергового зарахування поза конкурсом мають діти-переможці ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін; учасники Міжнародних учнівських олімпіад; учні-призери ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН; учні з високим рівнем навчальних досягнень.
 3. Період подачі заявокна участь у конкурсі – з 12 січня 2015 року до 31 травня 2015. Період може змінитися, слідкуйте за новинами на сайті, та об’явами, розміщеними на території нашої школи.
 4. Основне конкурсне випробування проводиться по закінченню навчального періоду (червень-липень), а також можливе додаткове випробування у серпні.
 5. Протягом року також можливе проведення додаткового конкурсного випробування за умови наявності місць.
 6. Для учнів 5-х класів конкурс складається з тесту з математики і диктанту з української мови, а також співбесіди з метою перевірки рівня загального розвитку учня, його функціональної та психологічної готовності до систематичного навчання в гімназії-інтернаті. Тривалість співбесіди – не більше 30 хв.
 7. Прийом учнів до інших класів (6-10) відбувається за наявності місць після проведення конкурсних випробувань з математики, фізики, української та англійської мов.
 8. Результати усного випробовування оголошуються по закінченню конкурсного випробування, письмового – не пізніше ніж через три дні після його проведення.
 9. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні гімназії-інтернату для загального ознайомлення.
 10. Учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор гімназії-інтернату.
 11. Учні, які не з’явились на конкурсне випробування без поважних причин, до повторних випробувань не допускаються.

Більше детально ознайомитися за умовами вступу та зарахування можна у повному тексті “Правил конкурсного приймання дітей до гімназії-інтернату“.

Comments are closed