Розклад уроків 6 класи


6-А

Понеділок

  1. Математика(Кучеровська В.О.)
  2. Математика(Кучеровська В.О.)
  3. Робототехніка(Вовковінська Н.В.)
  4. Робототехніка(Вовковінська Н.В.)
  5. Географія(Компанець А.Е.)
  6. Німецька.мова(Коломєйцева А.С.)
  7. Українська мова/ Німецька мова

Вівторок

  1. Українська мова(Герасименко В.В.)
  2. Українська літ-ра(Герасименко В.В.)
  3. Компютерна графіка(Компанець А.Е
  4. Зарубіжна література(Чигрина Л.Т.)
  5. Українська мова(Герасименко В.В.)
  6. Фізична культура (Повєткіна А.А.)
  7. Фізика(Шулежко В.А)

Середа

  1. Історія України(Логвинова Т.В)
  2. Англійська мова(Коломєйцева А.С.)
  3. Українська мова(Герасименко В.В.)
  4. Українська література(Герасименко В.В.)
  5. Фізика(Шулежко В.А)
  6. Інформатика(Вовковінська Н.В.)
  7. Основи здоров’я(Логвинова Т.В)

Четвер

  1. Технології(Чхало В.І.)
  2. Зарубіжна література(Чигрина Л.Т.)
  3. Англійська мова(Коломєйцева А.С.)
  4. Біологія(Компанець А.Е)
  5. Географія(Компанець А.Е.)
  6. Фізична культура(Повєткіна А.А.)

П’ятниця

  1. Англійська мова(Коломєйцева А.С.)
  2. Фізична культура(Повєткіна А.А.)
  3. Математика(Кучеровська В.О.)
  4. Математика(Кучеровська В.О.)
  5. Мистецтво(Демиденко І.О)
  6. Біологія(Компанець А.Е)
  7. Історія України(Логвинова Т.В)

 

6-Б

Понеділок

  1. Робототехніка(Вовковінська Н.В.)
  2. Робототехніка(Вовковінська Н.В.)
  3. Математика(Кучеровська В.О.)
  4. Математика(Кучеровська В.О.)
  5. Українська мова(Герасименко В.В.)
  6. Українська література(Герасименко В.В)
  7. Німецька мова/ Українська мова

Вівторок

  1. Комп’ютерна графіка(Компанець А.Е.)
  2. Біологія(Компанець А.Е)
  3. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  4. Українська мова(Герасименко В.В.)
  5. Фізична культура (Повєткіна А.А.)
  6. Зарубіжна література(Чигрина Л.Т.)
  7. Географія(Компанець А.Е.)

Середа

  1. Українська мова(Герасименко В.В.)
  2. Українська література(Герасименко В.В.)
  3. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  4. Фізика(Шулежко В.А)
  5. Історія України(Логвинова Т.В)
  6. Німецька.мова(Коломєйцева А.С.)
  7. Інформатика(Вовковінська Н.В.)

Четвер

  1. Географія(Компанець А.Е.)
  2. Біологія(Компанець А.Е)
  3. Технології(Чхало В.І.)
  4. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  5. Фізична культура(Повєткіна А.А.)
  6. Зарубіжна література(Чигрина Л.Т.)

П’ятниця

  1. Математика(Кучеровська В.О.)
  2. Математика(Кучеровська В.О.)
  3. Фізична культура(Повєткіна А.А.)
  4. Історія України(Логвинова Т.В)
  5. Фізика(Шулежко В.А)
  6. Мистецтво(Демиденко І.О)
  7. Основи здоров’я(Чигрина Л.Т.)

Comments are closed