Розклад роботи гуртків на 2017-2018 н.р.


            «Затверджено»

                                                                                                                                                                                 Директор                                                                                                                                                             _______________

Д.В. Боровик

РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ 2017-2018 н.р 

День Початок Назва Керівник Примітка
Понеділок ЧАС гуртка гуртка  
    Шулежко В.А.  
15.00-15.45 Українська мова (8 клас) Герасименко В.В.  
15.00-15.45 Фізика для допитливих (8 класи) Шулежко В.А.  
15.00-16.30 Економічний гурток («Бізнес-школа») (5-9 класи) Дзюба Н.А.  
15.00-15.45 Математика (8-9 класи) Мусалімова С.В.  
Вівторок

 

15.00-15.45 Фізика для допитливих (6 класи) Шулежко В.А.  
15.00-15.45 Українська мова (9 клас) Чигрина Л.Т.  
14.00-17.40 Робототехніка архітектурна

(5-9 класи)

Лисенков К.В.  
15.50-16.40   Шулежко В.А.  
Середа 15.00-15.45 Математика (8-9 класи) (через тиждень) Мусалімова С.В.  
15.00-15.45 Фізика для допитливих (9 клас)(через тиждень) Шулежко В.А.  
15.05-15.50 Математика (5-7 класи) Кучеровська В.О.  
       
       
       
       
Четвер 14.15-15.45 Судномоделювання Шестопалов Д.К.  
15.50-16.40 Технології Чхало В.І.  
15.00-16.40 Фізика для допитливих (7 клас) Шулежко В.А.  
       
       
П’ятниця 15.00-16.30 Українська мова (9 клас) (по чисельнику) Чигрина Л.Т.  
15.00-15.45 Українська мова (8 клас) Герасименко В.В.  
14.00-17.40 Робототехніка архітектурна

(5-9 класи)

Шляхов І.І.  
14.05-14.50

15.00-16.30

Фізика для допитливих (5 класи)

Фізика (9 клас) (по знаменнику)

Шулежко В.А.  
Субота 10.00-14.25 Робототехніка Шляхов І.І.  
       
       
       
Неділя 10.00-14.25 Робототехніка (архітектурна) Лисенков К.В.  
       
       
       

 

 

 

Підготувала

Заступник директора з НВР                                                                   Л.А. Дідик


 

Comments are closed