Розклад уроків 5 класи

5-А

 

Понеділок

  1. Фізична культура (Зозуля С.О.)
  2. Українська мова/ Основи здоров’я
  3. Німецька мова(Коломєйцева А.С.)
  4. Українська мова(Сухан В.В.)
  5. Математика(Мусалімова С.В.)
  6. Математика(Мусалімова С.В.)
  7. Фізика(Шулежко В.А.)

Вівторок

  1. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  2. Фізична культура(Зозуля С.О.)
  3. Мистецтво(Демиденко І.О.)
  4. Комп’ютерна графіка(Компанець А.Е.)
  5. Українська мова(Сухан В.В.)
  6. Українська література(Сухан В.В.)

Середа

  1. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  2. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  3. Фізична культура(Зозуля С.О.)
  4. Історія України(Логвинова Т.В.)
  5. Робототехніка(Боровик Д.В.)
  6. Робототехніка(Боровик Д.В.)

Четвер

  1. Зарубіжна література(Сухан В.В.)
  2. Технології(Чхало В.І.)
  3. Фізика(Шулежко В.А.)
  4. Німецька мова(Коломєйцева А.С.)
  5. Українська література(Сухан В.В.)
  6. Природознавство (Шулежко В.А.)

П’ятниця

  1. Інформатика (Вовковінська Н.В.)
  2. Природознавство(Шулежко В.А.)
  3. Математика(Мусалімова С.В.)
  4. Математика(Мусалімова С.В.)
  5. Українська мова(Сухан В.В.)
  6. Зарубіжна література(Сухан В.В.)

 

5-Б

Понеділок

  1. Українська мова/ Основи здоров’я
  2. Фізична культура(Зозуля С.О.)
  3. Математика(Мусалімова С.В.)
  4. Математика(Мусалімова С.В.)
  5. Зарубіжна література(Чигрина Л.Т.)
  6. Природознавство(Шулежко В.А.)
  7. Українська література(Сухан В.В.)

Вівторок

  1. Фізична культура(Зозуля С.О.)
  2. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  3. Історія України(Логвинова Т.В.)
  4. Мистецтво(Демиденко І.О.)
  5. Комп’ютерна графіка(Компанець А.Е.)
  6. Фізика(Шулежко В.А.)

Середа

  1. Німецька мова(Коломєйцева А.С.)
  2. Фізична культура(Зозуля С.О.)
  3. Робототехніка(Боровик Д.В.)
  4. Робототехніка(Боровик Д.В.)
  5. Зарубіжна література(Чигрина Л.Т.)
  6. Українська мова(Сухан В.В.)

Четвер

  1. Математика(Мусалімова С.В.)
  2. Математика(Мусалімова С.В.)
  3. Українська мова(Сухан В.В.)
  4. Технології(Чхало В.І.)
  5. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)
  6. Англійська мова(Матвійчук Д.О.)

П’ятниця

  1. Фізика(Шулежко В.А.)
  2. Інформатика(Вовковінська Н.В.)
  3. Українська мова(Сухан В.В.)
  4. Українська література(Сухан В.В.)
  5. Німецька мова(Коломєйцева А.С.)
  6. Природознавство(Шулежко В.А.)

 


Comments are closed