Результати вступної кампанії 2017 року

До уваги батьків!

Всі заяви та документи від батьків для зарахування дітей до 5,6,7,9 класів приймаються за адресою вул. Саратовська, 20 каб. 305 (3, поверх).

Зверніть увагу: Керуючись Правилами прийому до Державного загальноосвітнього навчального закладу спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Дитяча інженерна академія” у 2017 році, рекомендувати до зарахування на навчання на 2017-2018 навчальний рік за результатами вступних випробуваннь:

  1. Конкурсантів, які були зареєстровані на вступні випробування та склали вступні випробування: рекомендувати до зарахування осіб, які успішно склали вступні випробування з української мови та математики та успішно пройшли співбесіду у психолога.
  2. В ідмовити у рекомендації особам, які набрали менше 14 балів або із одного з предметів мають низький рівень (1,2,3 бали).

Прийом документів (в т.ч. видача довідок) буде відбуватися з 10:00 до 15:00 19.06 – 27.06 та 15.08 – 30.08.2017 року.

Просимо звернути увагу, що подавати документи можуть особисто батьки, або особи, які їх замінюють (при пред’явленні паспорту та/або інших відповідних документів).

Документи і заяви від родичів та знайомих людей не приймаються. Також звертаємо Вашу увагу на те, що прийом документів відбувається виключно в 305 кабінеті! Просимо Вас бути уважними та обачними, не віддавати документи стороннім особам.     

Зарахування учнів буде здійснено наказом по школі, у відповідності до поданих документів, 31 серпня 2017 року. Просимо стежити за офіційною інформацією на нашому сайті (зокрема, запрошення на батьківські збори).

                                      З повагою
                                            Адміністрація

Результати вступної кампанії 2017 року

5 клас

І підгрупа

Прізвище ім’я конкурсанта

Українська 
мова

Математика Cума Рекомендація до зарахування
Жук Дар’я Олегівна 6 9 15 рекомендовано
Ремінний Максим Віталійович 5 8 13 Не рекомендовано
Бачурін Григорій Валерійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Резнік Михайло Миколайович 9 8 17 рекомендовано
Ждановський Олексій Андрійович 3 4 7 Не рекомендовано
Соломаха Ольга Олегівна 7 7 14 рекомендовано
Ломака Артем Володимирович   3 5 8 Не рекомендовано
Свириденко Мілана Денисівна 7 12 19 рекомендовано
Петришин Ігор Олегович 6 4 10 Не рекомендовано
Кондріяненко Вітер Владиславович 3 12 15 Не рекомендовано
Сегал Матвій Сергійович 9 5 14 рекомендовано
Лавін Тимофій Юрійович Не з’явився  Не з’явився  0 Не рекомендовано
Уласенко Іванна Антонівна 6 12 18 рекомендовано
Хомутовський Дмитро Ярославович 8 7 15 рекомендовано
Мартiм’янов Арсенiй Сергiйович 7 7 14 рекомендовано
Окуловський Антон Романович 7 9 16 рекомендовано
Бутирін Артем Юрійович 8 6 14 рекомендовано
Селівачов Трифон Романович 9 9 18 рекомендовано
Євсюкова Марина Олексіївна Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Дем’яненко Олександра Олегівна Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Кучерявий Діоніс Сергійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано

 ІІ підгрупа

Прізвище ім’я конкурсанта Українська 
мова
Математика Cума Рекомендація до зарахування
Рудий Богдан Тарасович 3 11 15  Не рекомендовано
Маркітаненко Поліна Сергіївна 6 9 15 рекомендовано
Оверчук Денис Олександрович 6 8 14 рекомендовано
Дідусенко Олександр Юрійович 8 7 15 рекомендовано
Орлов Данііл Євгенович 4 8 12  Не рекомендовано
Товстик Тимофій Андрійович 9 9 18 рекомендовано
Андрієвський Микола Олегович 8 6 14  рекомендовано
Коротаєв Олексій Сергійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Пазяк Марія Андріївна 9 7 16 рекомендовано
Ворушило Назарій Григорович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Сопічев Кіріл Петрович 6 8 14 рекомендовано
Єлтунов Владислав Сергійович 5 11 16 рекомендовано
Чергикало Богдан Олександрович 1 5 6 Не рекомендовано
Кушковський Нестор Сергійович 9 8 17 рекомендовано
Москаленко Поліна Олександрівна 6 8 14 рекомендовано
Ласьков Гліб   Миколайович 2 11 13 Не рекомендовано
Борець Аліса Владиславівна 9 11 20 рекомендовано
Апончуков Михайло Александрович 6 12 18 рекомендовано
Дінець Максим Володимирович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Стойков Федір Дмитрович 6 9 15 рекомендовано
Греджук Матвій Павлович 6 8 14 рекомендовано
Клюєв Данило Андрійович 7 7 14 рекомендовано
Бобовський Ілля Григорович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано

ІIІ підгрупа

Прізвище ім’я конкурсанта Українська 
мова
Матема-

тика

Cума Рекомендація до зарахування
Барановський Владислав Русланович 4 10 14 рекомендовано
Мачушенко Денис Сергійович 1 2 3 Не рекомендовано
Міщенко Дмитро Денисович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Мука Юрій Дмитрович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Торгун Назар Олександрович 5 9 14  рекомендовано
Соколов Андрій Тимурович  Не з’явився  Не з’явився  0 Не рекомендовано
Вацак Евеліна Владиславівна 8 9 17 рекомендовано
Кучерук  Владислав Станіславович 7 7 14 рекомендовано
Галашевський Іван Олександрович 7 9 16 рекомендовано
Автомонов Володимир Олексійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Шаповалов Олег Євгенович 6 8 14 рекомендовано
Осадча Міра Володимирівна 8 7 15 рекомендовано
Зінченко  Валерія Максимівна 1 3 4 Не рекомендовано
Амелін Дарій Денісовіч Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Ворона Олександр Сергійович 3 5 8 Не рекомендовано
Хлєбнікова Анна Олександрівна 9 9 18 рекомендовано
Каменівський Олександр Андрійович 6 12 18 рекомендовано
Пархомович Роман Сергійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано

6 клас

Прізвище ім’я конкурсанта Українська 
мова
Математика Cума Рекомендація до зарахування
Таран Богдан Олександрович Не з’явився Не з’явився 0  Не рекомендовано
Тарасов Олексій Дмитрович 9 7 16 рекомендовано
Палюх Тихон Костянтинович 7 4 11 Не рекомендовано
Швець Анастасія Владиславівна 9 7 16  рекомендовано
Ейгельсон Надія Олексіївна Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Яковішак Арсен Андрійович 8 3 11 Не рекомендовано
Чебанов Роман Георгійович 8 6 14 Не рекомендовано
Червоненко Властимира Ростиславівна Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Ричік Микита Михайлович 8 5 13 Не рекомендовано
Комаров Михайло Костянтинович 2 4 6 Не рекомендовано
Голубчик Назар Олександрович 7 5 12 Не рекомендовано
Боженко В’ячеслав Олегович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Шаповал Богдан Віталійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Міх Богдан Олегович 6 4 10 Не рекомендовано
Риженко Арсеній Олександрович 6 4 10 Не рекомендовано
Боровский-Рудичев Владислав Андрійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Герасименко Назарій Володимирович 5 8 13 Не рекомендовано
Баранов Тимофій Вадимович Не з’явився 7 7 Не рекомендовано
Бузько Олег Олегович 5 3 8 Не рекомендовано
Пилипчук Всеволод Віталійович 3 3 6 Не рекомендовано
Мельник Михайло Станіславович 7 7 14 рекомендовано
Карібо Олексій Дмитрович 11 9 20 рекомендовано
Шаров Матвій Володимирович 3 4 7 Не рекомендовано
Павленко Микола Володимирович 3 4 7 Не рекомендовано

7 клас

Прізвище ім’я конкурсанта Українська 
мова
Математика Сума Рекомендація до зарахування
Поляк Егор Олегович 5 3 8  Не рекомендовано
Перекута Олександр Олександрович 6 2 8 Не рекомендовано
Борець Мілена Владиславівна Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Маційчук Анна Андріївна 10 1 11 Не рекомендовано
Радіч Данил Андрійович 4 1 5 Не рекомендовано
Долінський Владислав Олександрович 7 4 11 Не рекомендовано
Супрун Ярослав Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Афанасив Євген Євгенович 6 4 10 Не рекомендовано
Мазілкін Олексій Вадимович 9 9 18 рекомендовано
Радіч Ілля  Андрійович 4 4 8 Не рекомендовано
Легенько Анна Вікторівна 7 3 10 Не рекомендовано
Захарченко Анна Костянтинівна 5 10 15 рекомендовано
Захарченко Нікіта Костянтинович 6 11 17 рекомендовано
Руденський Степан Романович 6 3 9 Не рекомендовано
Мазур Владислав Андрійович 6 2 8 Не рекомендовано
Царенко Артем Вікторович 4 1 5 Не рекомендовано
Стародубцева Ольга Михайлівна 5 2 7 Не рекомендовано
Козаченко Назар Ярославович 1 1 2 Не рекомендовано

9 клас

Прізвище ім’я конкурсанта Українська
мова
Математика Cума Рекомендація до зарахування
Загризлий Андрій Андрійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Ейгельсон Максим Олексійович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Левківська Вероніка Сергіївна 6 0 6 Не рекомендовано
Кравчук Владислав Миколайович 5 1 6 Не рекомендовано
Лєвошкіна Марія Ігорівна 6 0 6 Не рекомендовано
Боженко Владислав Олегович Не з’явився Не з’явився 0 Не рекомендовано
Комарова Яна Михайлівна 5 1 6 Не рекомендовано

 

Comments are closed