Вступна кампанія 2017

УВАГА! Результати вступних випробувань будуть доступні  на сайті 15 червня 2017 року після 16.00.

 


Поділ на підгрупи

І підгрупа

5 клас (2017-2018 н.р.)

Жук Дар’я Олегівна
Ремінний Максим Віталійович
Бачурін Григорій Валерійович
Резнік Михайло Миколайович
Ждановський Олексій Андрійович
Ломака Артем Володимирович
Свириденко Мілана Денисівна
Петришин Ігор Олегович
Кондріяненко Вітер Владиславович
Сигал Матвій Сергійович
Лавін Тимофій Юрійович
Мартiм’янов Арсенiй Сергiйович
Окуловський Антон Романович
Бутирін Артем Юрійович
Селівачов Трифон Романович
Євсюкова Марина Олексіївна
Дем’яненко Олександра Олегівна
Кучерявий Діоніс Сергійович
Сулемаха Ольга Олегівна

ІІ підгрупа

5 клас (2017-2018 н.р.)

Рудий Богдан Тарасович
Маркітаненко Поліна Сергіївна
Оверчук Денис Олександрович
Дідусенко Олександр Юрійович
Орлов Данііл Євгенович
Товстик Тимофій Андрійович
Андрієвський Микола Олегович
Коротаєв Олексій Сергійович
Позяк Марія Андріївна
Ворушило Назарій Григорович
Сопічев Кіріл Петрович
Єлтунов Владислав Сергійович
Чергикало Богдан Олександрович
Кушковський Нестор Сергійович
Москаленко Поліна Олександрівна
Ласьков Гліб   Миколайович
Борець Аліса Владиславівна
Апончукоа Михайло Александрович
Дінець Максим Володимирович
Стойков Федір Дмитрович
Греджук Матвій Павлович
Наумик Микита Олександрович
Бобовський Ілля Григорович


ІІІ підгрупа

5 клас (2017-2018 н.р.)

Барановський Владислав Русланович
Мачушенко Денис Сергійович
Міщенко Дмитро Денисович
Мука Юрій Дмитрович
Торун Назар Олександрович
Соколов Андрій Тимурович
Вацак Евеліна Владиславівна
Кучерук  Владислав Станіславович
Галашевський Іван Олександрович
Автомонов Володимир Олексійович
Шаповалов Олег Євгенович
Осадча Міра Володимирівна
Соломаха Ольга Олегівна
Зінченко  Валерія Максимівна
Амелін Дарій Денісовіч
Ворона Олександр Сергійович
Уласенко Іванна Анатоліївна
Хлебникова Анна
Хомутовський Дмитро Ярославович
Каменівський Олександр Андрійович
Пархомович Роман Сергійович


 

 

Comments are closed